Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 22:30
The Midnight Gospel
842V

The Midnight Gospel zaskakuje. Pora na przygodę, Rick & Morty i Matrix połączone w jedną animację

Netflix opublikował pełny zwiastun „The Midnight Gospel”, czyli najnowszej animacji od twórców „Pory na przygodę”. Najnowszy zwiastun zaprasza widzów do przemierzania psychodelicznych światów.

„The Midnight Gospel” to najnowszy serial animowany przygotowany na zlecenie platformy Netflix. Firma chętnie wykłada pieniądze na najróżniejsze produkcje, ale ze względu na podjętą tematykę oraz jej ukazanie – także i tym razem opowieści powinny zainteresować wyłącznie dorosłych.

Za „The Midnight Gospel” odpowiadają Pendleton Ward („Pora na przygodę!”) i Duncan Trussell (podcast „Duncan Trussell Family Hour”). Platforma opublikowała krótki opis, który najlepiej zapowiada wydarzenia:

„Kosmiczny dziennikarz przemierzający psychodeliczne światy w swoim symulatorze multiwersum stawia napotykanym istotom egzystencjalne pytania o życie, śmierć i stany pośrednie.”

Czujecie się zaintrygowani? Premiera odbędzie się już 20 kwietnia i jak zawsze w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi epizodami przygotowanymi dla pierwszego sezonu. Aktualnie jednak nie potwierdzono, czy autorzy zamierzają rozwijać koncepcję i w przyszłości zaproszą śmiałków do kolejnych światów.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix serial The Midnight Gospel trailer zwiastun