Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 15:37
Mafia 2 i Mafia 3 Definitive Edition
2083V

Mafia 2 Definitive Edition i Mafia 3 Definitive Edition potwierdzone przez kolejne źródło. Zapowiedź nadciąga

Gracze mogą szykować się na dwa kotlety przepełnione gangsterami. Mafia 2 Definitive Edition i Mafia 3 Definitive Edition zostały potwierdzone przez kolejne źródło i teraz tylko pozostaje wyczekiwać na pełną zapowiedź gier.

W weekend informowaliśmy naszą społeczność o ciekawej sytuacji – koreańskie The Game Rating and Administration Committee potwierdziło prace nad Mafia 2 Definitive Edition. Była to dotychczas jedyna organizacja, która wspomniała o grze.

Teraz możemy także potwierdzić kolejną bardzo pozytywną wiadomość – także Taiwan Digital Game Rating Committee wrzuciło grę do swojej bazy danych. Co ciekawe, według specjalistów z Tajwanu, 2K Games przygotowuje także Mafia 3 Definitive Edition.

Mafia 2 Definitive Edition i Mafia 3 Definitive Edition zmierzają na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste. Bardzo możliwe, że 2K (Take-Two) chciało przedstawić pozycje na targach w Los Angeles, a teraz tytuły powinny zostać ujawnione na jednej z sieciowych imprez.

Jeśli w tym wypadku nie będziemy świadkami dziwnych opóźnień, to jeszcze w tym roku zagramy w odświeżone i kompletne dwie części Mafii.

Mafia 2 Tajwan

Warto sprawdzić także:

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/04/mafia-ii-definitive-edition-and-mafia-iii-definitive-edition-rated-for-ps4-xbox-one-and-pc-in-taiwan

Tagi: 2K Games Mafia 2 Mafia 2 Definitive Edition Mafia 3 Mafia 3 Definitive Edition take-two