Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 09:02
Summer of Gaming
1564V

PS5 i Xbox Series X na Summer of Gaming. Podczas wydarzenia zobaczymy next-genowe gry

W czerwcu odbędzie się Summer of Gaming, dzięki któremu nie tylko usłyszymy o kolejnych smaczkach dotyczących nowej generacji, ale również zobaczymy gry zmierzające na PS5 i Xboksa Series X. Impreza zastępując E3 2020 będzie stanowić interesującą alternatywę.

E3 2020 zostało oficjalnie odwołane, jednak producenci konsol oraz wydawcy konsekwentnie przedstawiają nowe produkcje na sieciowych wydarzeniach. Redakcja IGN wykorzysta sytuację i podejmie się zorganizowania Summer of Gaming.

Summer of Gaming to sieciowe wydarzenie, podczas którego możemy się spodziewać prezentacji poszczególnych wydawców, dyskusji na temat gier, wywiadów z deweloperami, pokazów rozgrywki, zapowiedzi oraz segmentu informacji przedstawiający najważniejsze ogłoszenia dotyczące naszej branży. IGN obiecuje także pokazy najnowszych tytułów, a najpewniej nie zabraknie również prezentacji Sony oraz Microsoftu .

Już teraz Square Enix, SEGA, 2K, Bandai Namco, THQ Nordic i Devolver Digital potwierdziły uczestnictwo w imprezie, a to zapewne dopiero początek listy deweloperów oraz kolejnych zespołów, których efekty pracy będziemy mogli zobaczyć. Microsoft oraz Sony na pewno wykorzystają okazję, by pokazać nie tylko nowe gry, ale i zdradzić więcej szczegółów dotyczących PS5 i Xboksa Series X.

Summer of Gaming odbędzie się w czerwcu. Wydarzenie zostało zapowiedziane następującymi słowami:

„Z nową generacją konsol debiutującą jeszcze w tym roku i graczami pragnącymi dowiedzieć się więcej o grach w jakie będą grać na nowym sprzęcie, nasze wydarzenie online będzie kluczowym momentem dla wydawców i programistów, aby połączyć się z publicznością na całym świecie."

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://www.ign.com/articles/ign-announces-summer-of-gaming-event-in-june

Tagi: ps5 Summer of Gaming xbox series x