Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 11:15
E3 2021 z datą wydarzenia
588V

E3 2021. Poznaliśmy oficjalną datę przyszłorocznej imprezy

Wygląda na to, że po odwołaniu tegorocznej odsłony najgłośniejszego wydarzenia w branży gier, organizatorzy już zaczęli przygotowywać się na kolejną. 

Choć E3 nie jest już tak ważną imprezą dla twórców gier, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu, to wciąż najgłośniejsze targi w branży. I nawet dziś, gdy jej ranga spadła, bardzo wiele studiów wciąż bardzo chętnie pokazuje tam swoje najnowsze osiągnięcia, a my z uśmiechami na twarzach zarywamy nocki, by je oglądać. 

Niestety, przez szalejącą pandemię koronawirusa tegoroczna edycja musiała zostać odwołana. Organizatorzy nie zamierzają jednak przespać sytuacji i już teraz planują z dużym wyprzedzeniem przyszłoroczne wydarzenie. The Entertainment Software Association przekazało, że następne E3 odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2021 roku

Nie wiemy, co zostanie przygotowane po roku przerwy, ani nawet, jak wielu wydawców pojawi się na imprezie- jeśli tylko przez obecną sytuację okaże się, iż system transmisji internetowych przynosi większe, tudzież podobne korzyści, prawdopodobnie wielu przystanie na taką formę. Cóż, pozostaje czekać. Na pewno będziemy Was informować, gdy tylko pojawią się nowe wiadomości. 

Kilka głośnych informacji, które również warto poznać:

Źródło: https://www.dualshockers.com/e3-2021-dates-announced-scheduled-to-return-june-15-17-of-next-year/

Tagi: e3 E3 2021 targi wydarzenie