Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 13:45
Outward nowe DLC
351V

Outward. Twórcy opowiadają o nowym DLC w dzienniku deweloperskim

Jeśli interesuje Was zbliżające się rozszerzenie do głośnej gry od Nine Dots Studio, to twórcy właśnie przedstawili zupełnie nowe wideo z dziennikiem deweloperskim.

Outward to świetnie przyjęty RPG, który zadebiutował w ubiegłym roku. Choć początkowo pojawiło się sporo kontrowersji, to ostatecznie sprzedaż wypadła bardzo dobrze. Twórcy stale rozwijają grę i dodają nową zawartość, która ma przyciągać kolejnych graczy. 

Genialnym tego przykładem jest tworzone właśnie Soroboreans, które zadebiutować miało zaledwie kilka dni temu, albowiem 26 marca 2020 roku, lecz niestety musiało zostać przesunięcie. Powodem jest oczywiście panująca pandemia, więc na ten moment ciężko stwierdzić, kiedy rozszerzenie trafi w ręce fanów gry.

Pocieszeniem dla wielu może być najnowsze wideo z dziennikiem deweloperskim od Nine Dots Studio, na którym możemy obserwować powstawanie DLC od kuchni. Dane jest nam zobaczyć nowe elementy, które pojawią się wraz z wyczekiwanym debiutem oraz kilka smaczków dla fanów. Jeśli czekacie, to sprawdźcie obowiązkowo! 

Rzućcie okiem również na inne newsy o grze:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/04/outward-dlc-spotlighted-in-dev-diary-new-map-skills-faction-explained/

Tagi: Deep Silver Nine Dots Studio Outward