Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.02.2020 09:30
Outward z pierwszym DLC
717V

Outward z pierwszym DLC! Znamy datę premiery i szczegóły dodatku

Niezwykle dobrze przyjęty RPG od twórców z Nine Dots Studio doczeka się niedługo premiery pierwszego, dużego dodatku. 

Outward to bardzo dobry RPG, który zadebiutował w ubiegłym roku. Pomimo błędów, jakie pojawiały się w produkcji na początku, sprzedaż okazała się bardzo pozytywna i przekroczyła oczekiwania twórców. Niemała w tym zasługa ciągłych prac, jakie trwają przy projekcie. 

Ich najnowszym owocem ma być pierwsze DLC do gry, zatytułowane "Soroboreans", o którym mówiło się już od jakiegoś czasu. W najnowszej informacji prasowej potwierdzono, że tytuł rzeczywiście ukaże się wiosną, lecz teraz wiemy, iż będzie to miało miejsce dokładnie 26 marca 2020 roku

Co ciekawe, dodatek nie jest rozszerzeniem fabularnym, a zestawem elementów, które mają ulepszyć i rozwinąć podstawowe funkcje. Teraz, prócz głodu, pragnienia i zimna, pojawi się zupełnie nowy aspekt- zepsucie. Świat będzie znacznie groźniejszy. Należy spodziewać się także nowych efektów, które mogą wymagać całkowitej zmiany stylu gry. 

Dodane mają zostać również zaklęcia, które będzie można nakładać na bronie oraz sprzęt, aby rozwijać je o nowe efekty. Mogę one okazać się przydatne w walce z zupełnie nowymi, niebezpiecznymi wrogami rozsianymi po całej mapie- ta ma zostać z kolei powiększona o nowe miejsca, co zdradzają pierwsze materiały z dodatku. Wszystkie je możecie sprawdzić w galerii poniżej. 

Inne wiadomości o Outward z naszej strony:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/fantasy-rpg-outwards-first-dlc-soroboreans-gets-a-release-date-new-details/

Tagi: Deep Silver Nine Dots Studio Outward