Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 11:44
Outward postacie
1455V

Outward w kooperacji wygląda świetnie. Twórcy pokazują grę na podzielonym ekranie

Dobrych gier na podzielonym ekranie brakuje, więc pewnie wielu graczy może zainteresować się Outward. Twórcy postanowili pokazać i opowiedzieć o kooperacji w tym ciekawym RPG-u.

Outward to sandboksowy RPG w otwartym świecie przygotowany przez Nine Dots. Twórcy zapraszają śmiałków do wielkiego świata, gdzie będziemy rozwijać bohatera, wykonywać kolejne zadania i walczyć z napotkanymi przeciwnikami.

Prezentacja Outward

Gra nie otrzymała wielkiej kampanii marketingowej, a w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale wszystko zmienia się w pewnym momencie – gdy do akcji wkracza drugi kontroler, a ekran zostaje przełamany na pół. Twórcy właśnie zaprezentowali kooperację w Outward, która może zachęcić do tego tytułu wielu graczy.

Deweloperzy pozwolą śmiałkom wspólnie przemierzać świat – bez najmniejszego problemu wykorzystacie tutaj swojego, stworzonego wcześniej bohatera lub po prostu postawicie na świeżą krew. Wszystkie zdobyte przedmioty oraz umiejętności zostaną przypisane do postaci, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by rozwijać swojego herosa z kumplem lub domownikami.

Interesującym zagadnieniem jest możliwość swobodnej rozgrywki. Outward nie wymaga od kooperacji biegania po tych samych terenach i wykonywania identycznych aktywności – każdy może uczestniczyć we własnych zadaniach.

Outward trafi na rynek 26 marca w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Tagi: