Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 12:20
Outward wygląda intrygująco. Prezentacja dużego RPG-a
1891V

Outward wygląda intrygująco. Prezentacja dużego RPG-a

Nine Dots Studios postanowiło w końcu zaprezentować Outward. Gra została przedstawiona na długim materiale, który pozwala dokładnie zapoznać się z przygotowanym światem. To może być jedna z ciekawostek najbliższych tygodni.

W ubiegłym roku zapowiedziano Outward. Jest to produkcja rozwijana przez Nine Dots Studios, które możecie kojarzyć z GoD Factory: Wingmen – jest to sieciowy kosmiczny symulator zmieszany z Mobą.

Zapowiedź Outward

Twórcy tym razem stawiają na RPG w otwartym świecie. Gracze trafią do krainy Aurai, która jest kontrolowana przez cztery główne frakcje. Podczas rozgrywki standardowo wybierzemy jedną z dróg, a autorzy obiecują zróżnicowane przygody.

Pewną ciekawostką jest na pewno system zapisu, ponieważ w grze nie możemy ręcznie wykonać save'a – deweloperzy zdecydowali się na ten ruch, by mieć pewność, że każda nasza decyzja będzie w Outward ostateczna i nie zdecydujemy się na wybranie mniejszego zła.

Walka jest zręcznościowa, a podczas przemierzania świata skorzystamy ze zróżnicowanego oręża. Twórcy zapewnią wielu zróżnicowanych przeciwników, którzy w różnorodny sposób zareagują na nasze ataki. W Outward nie zabraknie elementów survivalowych, bez najmniejszego problemu stworzymy pułapki, a autorzy nie zapomnieli o kooperacji.

Pełną prezentację gry zobaczycie poniżej. Outward zadebiutuje 26 marca.  

Tagi: Deep Silver Nine Dots Studio Outward

Nie przegap