Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 20:49
TLOU2 Ellie
5259V

The Last of Us 2 na nowej rozgrywce. Wyciekają kolejne fragmenty [aktualizacja]

Sony potwierdziło wczoraj opóźnienie The Last of Us 2, ale najwidoczniej już wkrótce otrzymamy dłuższy gameplay z nowej gry Naughty Dog. W Sieci wylądował fragment rozgrywki zapowiadający kolejny pokaz przygody Ellie.

Globalna pandemia opóźniła premierę The Last of Us: Part II, ale możemy mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Sony wróci z pozytywnymi informacjami i przedstawi ostateczną datę debiutu gry Naughty Dog. Studio ujawniło wczoraj kilka nowych i zarazem pięknych screenów, ale najwidoczniej nadciąga znacznie większe mięcho.

W Sieci pojawił się poniższy materiał, który ma pochodzić ze znacznie dłuższej prezentacji. Naughty Dog podobno pokazywało The Last of Us 2 wybranym redakcjom i w niedalekiej przyszłości otrzymamy możliwość zobaczenia dłuższego fragmentu gry.

Jest to zupełnie nowy fragment, który ujawnia spokojną eksplorację zimowej lokacji – już wcześniej Naughty Dog wspominało o jednym z zadań Ellie, którym jest właśnie patrolowanie okolic.

Na więcej przyjemności musimy niestety zaczekać, ale możemy mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości (może następny tydzień?) odbędzie się konkretny pokaz The Last of Us 2.

 

Trzeci film do zobaczenia na FB.

[Aktualizacja #2]

Materiały znikają z Sieci... Ale coś tam jeszcze można zobaczyć:

Sprawdźcie najnowsze informacje o The Last of Us 2:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-last-of-us-part-2-new-snippet-might-be-leaked.178988/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II