Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 20:53
Joel The LAst of Us 2
7903V

The Last of Us 2 wygląda zniewalająco. Naughty Dog pokazało ujęcia z PS4 Pro

Przełożenie premiery The Last of Us 2 to wyjątkowo paskudna wiadomość, ale Naughty Dog próbuje ulżyć graczom i zaprezentowano nowe materiały z oczekiwanej produkcji. Tytuł wygląda obłędnie dobrze i w zasadzie sytuacja boli jeszcze bardziej.

The Last of Us: Part II nie zadebiutuje w terminie. Sony przełożyło dzisiaj datę premiery i w zasadzie nie otrzymaliśmy nawet szczegółów dotyczących debiutu jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji 2020 roku. Zamiast tego... Deweloperzy postanowili pokazać nowe ujęcia z historii Ellie oraz Joela.

I szczerze mówiąc? Wygląda to lepiej niż mógłbym się spodziewać. Tak, są to „tylko screeny”, jednak powiedzmy sobie szczerze – aktualna generacja ma już swoje lata, ale Naughty Dog pokazuje, że nadal potrafi wycisnąć z PS4 odpowiednią moc.

Spójrzcie na oczy Ellie (drugie zdjęcie we wiadomości), zerknijcie na brodę Joela i chciałbym teraz napisać „odliczajcie do premiery”, ale w sumie... Trudno powiedzieć, kiedy tak naprawdę otrzymamy w swoje łapy tę historię.

Mogliśmy się spodziewać, że takie tytuły jak The Last of Us 2 są zagrożone, ale pewnie wielu z Was, identycznie jak ja, łudziło się i wierzyło w normalną premierę. Oby tylko sytuacja została szybko opanowana, ludzie zdrowieli, gospodarka ruszyła i wszystko wróciło do normy.

W galerii znajdziecie więcej ujęć.

The Last of Us 2 - screeny 1

The Last of Us 2 - screeny 2

The Last of Us 2 - screeny 3

The Last of Us 2 - screeny 4

The Last of Us 2 - screeny 5

The Last of Us 2 - screeny 8

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II