Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 17:00
Gone Home Cyfrówka
2766V

3 gry za darmo. Gracze mogą bezpłatnie pobrać klimatyczny Gone Home

W najbliższych dniach raczej nie możemy liczyć na spokojne przechadzki po mieście, więc pewnie wielu naszych czytelników zainteresuje się kolejnymi bezpłatnymi grami. Sprawdźcie ofertę i sięgajcie po ciekawe produkcje za darmo.

Epic Games kontynuuje wyjątkową ofertę i firma nadal proponuje graczom kolejne gry za darmo. W ubiegłym tygodniu mogliśmy złapać między innymi World War Z, a teraz możemy zapoznać się z kolejnymi trzema tytułami. Oferta obowiązuje do 9 kwietnia, godziny 17:00.

Gone Home, Hob i Drawful 2 za darmo

Dzisiaj ponownie sięgamy po trzy bardzo zróżnicowane pozycje, które powinny umilić zainteresowanym siedzenie w czterech ścianach. Pod względem ocen najmocniejszym tytułem z listy jest oczywiście Gone Home – gra debiutowała w 2013 roku na PC i zebrała oceny na poziomie 86%. Drawful 2 wylądował na komputerach osobistych w 2016 roku i tytuł otrzymał noty na poziomie 75%, a Hob jest najmłodszą pozycją z zestawienia (2017 rok) i produkcja może pochwalić się średnią 76%.

Zestawienie jest zróżnicowane, ale pamiętajcie, że to nie koniec bezpłatnych gier – nadal możecie pobrać Totally Reliable Delivery Service oraz Ryaman Legends. Mało? Od 9 kwietnia pobierzecie za darmo Sherlock Holmes Crimes and Punishments.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: Drawful 2 Epic Games gone home gry za darmo hob promocja