Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 16:49
Rayman Legends za darmo
2531V

Rayman Legends za darmo! Ubisoft rozdaje jeden ze swoich hitów

Rayman Legends to kolejna produkcja, która ma zachęcić graczy do siedzenia w domach. Tytuł jest dostępny w specjalnej ofercie dla sympatyków rozgrywki na PC. Jest to kolejna świetna propozycja od francuskiej korporacji.

Ubisoft wciąż zachęca do pozostania w domach i tym razem francuski deweloper zdecydował się rozdać Rayman Legends. Gra Ubisoftu trafiła na rynek w 2013 roku (pierwotne wydanie) i zebrało oceny na poziomie 89-92%. Dla wielu graczy to jedna z najlepszych odsłon serii.

Rayman Legends za darmo

Francuska korporacja ponownie pozytywnie zaskakuje, ponieważ ostatnio otrzymaliśmy za darmo Child of Light, a teraz możemy zapoznać się z Rayman Legends. Główny wątek z pozycji zajmie zainteresowanym dobre 9-10 godzin, ale osoby, które zdecydują się wycisnąć z gry ostatnie soki, będą musiały spędzić przy tytule nawet 28 godzin.

Rayman Legends możecie przypisać do konta Uplay (PC) - oferta jest dostępna do 3 kwietnia do godziny 15:00. To pewnie nie koniec bezpłatnych tytułów, którymi wydawcy będą zachęcać graczy do siedzenia w domach i grania.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://free.ubisoft.com/

Tagi: rayman legends Ubisoft ubisoft montpellier