Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2020 10:48
The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited darmowy weekend na Xbox Live
1829V

4 gry za darmo na weekend. Microsoft zachęca do grania na Xboksie One

Microsoft ponownie zaprasza graczy do przetestowania kilku gier. Posiadacze Xboksów One mogą skusić się na The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. 4 produkcje będą dostępne za darmo w trakcie najbliższego weekendu.

Właściciele Xboksów One regularnie zapraszani są do akcji organizowanej przez Microsoft, podczas której można sprawdzić za darmo kilka gier. Gry są dostępne przez 3-4 dni, a graczom zaoferowany jest dostęp do pełnych wersji tytułów – nie inaczej jest i tym razem.

4 gry za darmo na weekend

W ramach najnowszej oferty Microsoft prezentuje w promocji aż cztery gry, które nie tylko są różnorodne, ale i warto się nimi zainteresować. Fani sieciowej zabawy mogą wypróbować rozbudowane The Elder Scrolls Online, kolejni śmiałkowie wskoczą w obcisłe stroje na arenach WWE, by następnie zasmakować nieco w klimatach science fiction w Starlink: Battle for Atlas.

Ten ostatni tytuł, choć zgarnął dobre opinie, nie osiągnął oczekiwanych wyników i tym samym nie możemy liczyć na rozwój projektu. Starlink: Battle for Atlas pozwala na grę za pomocą specjalnych figurek, które podłączamy do kontrolerów, ale tytuł można również włączyć bez tego dodatku – wtedy maszyny, pilotów i bronie zmieniamy w opcjach.

Oferta jest dostępna dla graczy z aktywnym Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Produkcje pobierzecie jeszcze dzisiaj – propozycja zostanie uruchomiona w ciągu następnych godzin.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-weekend-z-wwe-2k20-starlink-battle-for-atlas-monster-energy-supercross-3-oraz-the-elder-scrolls-online-na-xbox-one/

Tagi: darmowy weekend promocja Xbox One