Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2020 18:37
Totally Reliable Delivery Service czwórka bohaterów
820V

Totally Reliable Delivery Service kolejną darmową grą. Tytuł dla fanów kooperacji

Gracze mogą skorzystać z kolejnej promocji i pobrać następną produkcję za darmo. Totally Reliable Delivery Service trafiło do najnowszej oferty Epic Games Store i jest to propozycja, która na pewno zainteresuje sympatyków zabawy w kooperacji.

Totally Reliable Delivery Service trafiło na rynek w czerwcu ubiegłego roku i wydanie na PC zostało ciepło przyjęte przez graczy. Gra otrzymała na Steam ponad 2600 recenzji i 86% opinii jest pozytywna. Deweloperzy ze studia We're Five Games zapewniają przyjemną zabawę w kooperacji.

Totally Reliable Delivery Service za darmo

Tytuł zaprasza śmiałków do otwartego, interaktywnego świata, w którym zainteresowani muszą dostarczać paczki. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ gracze systematycznie stają przed wyzwaniami – twórcy zapewnili satysfakcjonujący gameplay, a podczas zabawy możemy systematycznie współpracować ze znajomymi.

Należy na pewno wspomnieć, że jest to dodatkowa oferta, a na Epic Games Store nadal czeka na graczy World War Z, Figment oraz Tormentor x Punisher – wszystkie trzy pozycje są dostępne za darmo do jutra (17:00).

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/product/totally-reliable-delivery-service/home

Tagi: epic games epic games store gry za darmo pc Totally Reliable Delivery Service