Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2020 10:09
Zombie Express 2
705V

Train to Busan 2 na pierwszym zwiastunie. Kontynuacja Zombie Express przepełniona umarlakami

„Train to Busan” okazało się sporym sukcesem, co zachęciło twórców do zaproponowania pełnej kontynuacji, w której ponownie bohaterowie zmierzą się z zombie. Pierwszy zwiastun prezentuje się obiecująco.

„Train to Busan” z 2016 roku było wielkim zaskoczeniem. Sang-ho Yeon korzystając z budżetu sięgającego zaledwie 8,5 mln dolarów, przyczynił się do sukcesu produkcji, która z biletów kinowych zarobiła 90,6 mln dolarów. Film na Zachodzie zadebiutował jako „Zombie express”.

Reżyser już kilka lat temu zapowiedział prace nad kontynuacją, a teraz pierwszy zwiastun zawitał w Sieci. Aktualnie film pojawia się pod kilkoma nazwami: „Peninsula”, „Train to Busan 2” lub nawet „Zombie Express 2”, lecz niezależnie od tytułu, który pojawi się na plakatach, projekt został znacząco rozbudowany – kontynuacja swoją skalą ma znacząco przyćmić pierwszą odsłonę.

Historia dalej podejmuje opowieść żołnierza, który musi wrócić do zainfekowanej Korei Południowej w celu odzyskania „czegoś cennego”. Podczas wykonywania misji bohater napotka szereg problemów, spotykając na swojej drodze ocalałych, którzy potrzebują ratunku.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: trailer Train to Busan Train to Busan 2 zombie express zombie express 2 zwiastun