Iza Łęcka Iza Łęcka 01.04.2020 12:22
Final Fantasy VII Remake Barret
1646V

Final Fantasy VII Remake w Polsce bez opóźnień. Wielki rozmiar gry i pokaz walki

Square Enix od ponad tygodnia cyklicznie ostrzega graczy przed trudną sytuacją związaną z premierą Final Fantasy VII Remake. Mamy jednak dobrą wiadomość - rodzimy wydawca nie zawiódł i oczekiwana produkcja trafi do Polski bez problemów.

Pandemia dezorganizuje pracę firm z całego świata, dlatego też Square Enix od ponad tygodnia zapobiegawczo informowało o możliwych problemach z dostępnością Final Fantasy VII Remake. Pudełkowe wydanie produkcji nie trafi na czas do wszystkich klientów, ale na szczęście w Polsce nie musimy się martwić. Cenega dopilnowała wszelkich aspektów premiery:

„Chcielibyśmy poinformować, że pomimo obecnej sytuacji, polska premiera gry Final Fantasy VII Remake nie jest zagrożona. Pudełka z grą zostaną dostarczone do sklepów na czas. W kwestii dostawy zamówionej gry prosimy w razie czego kontaktować się ze sklepem, w którym gra została zamówiona. Premiera już 10 kwietnia. Wszystkim fanom Final Fantasy życzymy udanej zabawy.”

Pierwsi gracze otrzymali już grę i potwierdzają – Final Fantasy VII Remake zajmuje około 100GB. Jeśli w tym wypadku zadecydowaliście o zakupie cyfrowego wydania, pamiętajcie o wcześniejszym pobraniu produkcji. Dla porównania inne duże jRPG tej generacji nie potrzebują nawet połowy wskazanego rozmiaru na dysku – Persona 5 Royal zajmuje 30GB, a Kingdom Hearts III około 40GB.

Square Enix opublikowało także materiał wideo, który przedstawia proces przygotowania walk. O tym etapie prac na filmie opowiadają między innymi Yoshinori Kitase (producent) oraz Teruki Endo (reżyser bitew) – deweloperzy zdradzają pewne szczegóły odświeżonego Final Fantasy VII Remake.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: Cenega, Square Enix, RedMakuzawa

Tagi: cenega Final Fantasy VII Remake premiera rozmiar Square Enix