Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2020 08:01
Final Fantasy VII Remake
1654V

Final Fantasy VII Remake. Pudełka już rozesłane do europejskich sklepów. Square Enix: nie psujcie innym zabawy

Wygląda na to, że nie powinno być dużych problemów z dostępnością pudełkowych wydań Final Fantasy VII Remake w dniu premiery. Square Enix poważnie podchodzi do tematu.

Square Enix zaczyna rozsyłać fizyczne kopie Final Fantasy VII Remake do sklepów ze sporym wyprzedzeniem. Wydawca podkreślił, że wiele punktów w Europie i Australii już otrzymuje pudełka z grą, tak by wszyscy klienci zdążyli je odebrać w momencie premiery. Kopie gry przeznaczone dla innych rynków, m.in. dla Ameryki Północnej będą natomiast wysyłane w tym tygodniu. Towaru nie powinno nigdzie zabraknąć w dniu premiery, czyli 10 kwietnia 2020 r.

Square Enix prosi w związku ze swoim działaniem, by nie psuć nikomu zabawy spoilerami.

"Dla wszystkich, którzy otrzymają jeszcze przed premierą zamówione pudełka z Final Fantasy VII Remake mamy prośbę - nie psujcie innym zabawy. Final Fantasy VII Remake zawiera wiele niespodzianek. Nasi fani i gracze zasługują na to, by odkryć je samodzielnie. (...) Dziękujemy za wasze wsparcie." - napisał Yoshinori Kitase i Tetsuya Nomura. 

Już wczoraj pisaliśmy o tym, że pierwsze osoby dorwały się do fizycznych wydań Final Fantasy VII Remake (pomimo faktu, że oficjalna sprzedaż gry się jeszcze nie rozpoczęła). Jeden z graczy udokumentował na forum NeoGAF, że posiada już edycję Deluxe.

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix