Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2020 14:04
GTA 6 live-stream
2310V

GTA 6 na Twitchu. Gracze wyczekują na wielką zapowiedź gry podczas fałszywego streamu

GTA 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wśród graczy z całego świata, więc nic dziwnego, że znajdują się osoby chcące wykorzystać te zainteresowanie. Od kilku godzin trwa fałszywa audycja live-stream, która przyciągnęła już tysiące fanów Grand Theft Auto.

Kilku informatorów na początku miesiąca zapowiadało wielką prezentację GTA 6, ale jak wiadomo, produkcja nie została ujawniona. Jason Schreier z Kotaku twierdzi nawet, że pokaz nie odbędzie się w najbliższym czasie, ale nie oznacza to, że gracze nie próbują wykorzystać sytuacji i zapewnić sobie dobrych wyników na Twitchu.

GTA 6 na Twitchu

Rockstar od wielu miesięcy pracuje nad przynajmniej jednym tajnym tytułem, którym jest GTA 6, ale nie możemy liczyć na szybką prezentację produkcji. Firma wciąż zarabia miliony dzięki GTA Online z GTA 5, a dodatkowo sytuacja związana z pandemią na pewno nie pomaga w organizowaniu pokazów tytułu.

Mimo to gracze postanowili wykorzystać i w weekend rozpoczęli audycję live-stream, która ma zakończyć się wielkim pokazem GTA 6. Nie jest to jednak oficjalny materiał Rockstar i choć zadbano o poprawne odnośniki do stron deweloperów, to trzeba podkreślić, że nie jest to projekt studia odpowiedzialnego za serię.

Odliczanie zakończy się w najbliższą środę – 1 kwietnia... Przypadek? Raczej nie. Warto zwrócić też uwagę, że nawet teraz audycję ogląda ponad 300 graczy, którzy czekają na nowe szczegóły dotyczące gry – live-stream włączyło już ponad 57 tysięcy fanów Grand Theft Auto.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Rockstar:

Źródło: https://gamerant.com/fake-grand-theft-auto-6-reveal-twitch/

Tagi: grand theft auto grand theft auto 6 gta 6 live-stream Rockstar