Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.03.2020 13:15
gta 6
5311V

GTA 6. Meksykański aktor zdradził, że był na planie gry w 2018 roku

Jorge Consejo, meksykański aktor, zdradził, że wcieli się w postać w nadchodzącej grze Rockstar Games - GTA 6.

Meksykański aktor, Jorge Consejo, zdradził fanom serii GTA, że w 2018 roku pojawił się na planie gry GTA 6. Jest to kolejne potwierdzenie, że prace nad nową odsłoną kultowej marki trwają już od kilkunastu miesięcy - Steven Ogg, czyli aktor wcielającego się w jednego z bohaterów GTA 5 także potwierdził prawie pół roku temu, że Rockstar Games nie spoczywa na laurach.

Consejo w swoim życiorysie ujawnił, że wcieliłby się w zwykłego Meksykanina w GTA 6. Może być to poboczna postać, jak i główna, która dużo namiesza w fabule. Jak dobrze wiemy, nowa część kultowej serii ma nawiązywać do popularnego serialu Narcos, skupiającego się m.in. na przemycaniu narkotyków - gracze mają trafić także do Meksyku, więc może podczas poznawania najbardziej wpływowych ludzi w owym kraju spotkamy na swojej drodze właśnie postać, w którą wcieli się Consejo?

Meksykanin jest obecnie zasypywany gradem pytań od ciekawskich fanów na temat jego roli w GTA 6 - jak jednak możemy się łatwo domyśleć - aktor nie jest w stanie zdradzić w chwili obecnej żadnych szczegółów.

Warto zajrzeć na:

Źródło: screenrant.com

Tagi: gta 6 Rockstar Games