Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2020 11:20
DOOM Eternal Slayer
1115V

DOOM Eternal jako strzelanka TPP i z ukrytą bronią. Gracze grzebią w produkcji id Software

DOOM Eternal nieustannie cieszy się dużą popularnością, a gracze coraz śmielej spędzają czas na grzebaniu w kodzie produkcji. Wśród plików najnowszej pozycji id Software odnaleziono działającą broń i sprawdzono, jak tytuł działałby z perspektywy trzeciej osoby.

DOOM z 2016 roku zawierał podstawową broń, która potrafiła uratować Slayera z najgorszych opresji – gdy w kluczowych momentach brakowało już bohaterowi amunicji do pozostałych zabawek. W Doom Eternal nie skorzystamy z klasycznej propozycji, ponieważ zadbano o nowy-szybszy gameplay, który pozwala graczom na efektowniejsze zabijanie demonów, a w problematycznych sytuacjach naboje możemy zdobyć z ciał przeciwników.

Wspomniana broń została odnaleziona przez graczy w kodzie produkcji i co najważniejsze – działa. Gracze dotarli do pistoletu, który prawdopodobnie nigdy nie będzie łatwo dostępny, gdyż nieograniczona ilość amunicji wpłynęłaby na sens taktycznej walki z bestiami, a twórcy ukryli go za sprawą wprowadzonej zmiany systemu rozgrywki.

W Sieci wylądował także materiał prezentujący DOOM Eternal z perspektywy trzeciej osoby – twórcy ze względu na Battle Mode zadbali o pełne animacje bohatera, więc najpewniej TPP bez problemu mogłoby zagościć w grze.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z DOOM Eternal:

Źródło: https://www.pcgamer.com/doom-eternal-pistol/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id software