Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 15:08
DOOM Eternal Cenega Mural
983V

DOOM Eternal na muralach w Warszawie i Krakowie. Efektowna akcja wydawcy

DOOM Eternal trafił już na rynek i jest to kolejna produkcja szeroko prezentowana w naszym kraju. Ze względu na trudne okoliczności, tylko nieliczni otrzymają szansę zobaczenia murali na żywo, ale wydawca zadbał o materiały pokazujące, jak powstały grafiki.

Doom Eternal został doceniony przez branżę (średnia ocen na poziomie 89-90%), ale trzeba przyznać, że produkcja debiutuje w bardzo trudnych czasach. Wiele osób jest teraz zmuszona siedzieć w domach, niektóre sklepy są zamknięte, najłatwiej produkcje zamówić kurierem do domu, więc wydawcy nie mają sensu przygotowywać wielkoformatowych reklam.

CENEGA jeszcze przed wybuchem pandemii zdecydowała się na zaprezentowanie DOOM Eternal za pomocą dużych murali, które zostały wykonane w Warszawie oraz Krakowie. Grafiki wyglądają nieźle, ale ze względu na sytuację – pewnie tylko nieliczni zobaczą Slayera w pełnej okazałości.

"Z okazji premiery gry DOOM Eternal, przygotowaliśmy dla was niesamowite murale – ale niestety obecna sytuacja pokrzyżowała nam trochę plany. Wiemy, że wszyscy powinniśmy być teraz w domach i nie jest to czas na oglądanie murali na żywo.  Żebyście jednak niczego nie ominęli, mamy dla was specjalne wideo, pokazujące jak powstawał mural w Warszawie."

Mimo to możemy przynajmniej spojrzeć na kilka zdjęć oraz materiałów wideo pokazujących proces przygotowania projektów. To w zasadzie nie pierwsza i pewnie nie ostatnia taka akcja Cenegi, która wybrane gry prezentuje w naszym kraju z odpowiednim rozmachem.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z DOOM Eternal:

Źródło: Cenega

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software