Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2020 10:00
Prey 2
1965V

Prey 2 w Doom Eternal. Gracze znaleźli intrygujący Easter Egg

Arkane Studios po dwóch przygodach Corvo Attano zaproponowało graczom Prey. Gra cieszyła się sporym zainteresowaniem, chociaż nie mamy pewności, czy twórcy z Francji otrzymali zielone światło na rozwój tego IP. Mimo to w DOOM Eternal można znaleźć Easter Egg, który daje do myślenia – to może być pierwsza zajawka Prey 2.

Prey zadebiutował w 2017 roku zbierając oceny na poziomie 79-82%. Gra nie była pozbawiona kilku błędów, co jednak nie przeszkodziło, by przygoda Morgana Yu zyskała wielu sympatyków – gracze chwalili między innymi fabułę oraz możliwość rozwoju bohatera.

Już od trzech lata zastanawiamy się, jaką decyzję dotyczącą IP podjęła Bethesda i czy możemy liczyć na kolejne eliminowanie obcych. Niespodziewanie w DOOM Eternal znalazł się interesujący Easter Egg – Slayer może natrafić na książkę, na okładce której pojawia się wymowne: „2 Prey or Not 2 Prey?”

Twórcy tym samym mogli bezpośrednio zareagować na liczne plotki, sugestie oraz prośby graczy wyczekujących na przygotowanie nowego Prey. Nie wiemy jakie są dokładne plany deweloperów, choć szczegółowe informacje mogą zostać ujawnione w okolicy czerwca – Bethesda nie może tym razem zaprosić graczy na konferencję z okazji E3, ale na pewno zostanie zorganizowane wydarzenie, podczas którego otrzymamy informacje dotyczące nowych projektów wydawcy.

Prey 2

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z DOOM Eternal:

Źródło: https://www.reddit.com/r/HalfLife/comments/flp7fu/small_halflife_easter_egg_in_doom_eternal/

Tagi: Arkane Studios Bethesda doom Doom Eternal Prey (2017) prey 2