Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.03.2020 15:21
little hope
516V

The Dark Pictures: Little Hope w niemieckim Saturnie. Data premiery przygodówki od Supermassive Games wyciekła

W niemieckim Saturnie pojawiła się karta gry The Dark Pictures: Little Hope, która zdradza datę premiery wyczekiwanej przygodówki od Supermassive Games.

Little Hope to kolejna odsłona antologii The Dark Pictures od studia Supermassive Games, znanemu graczom za sprawą świetnej przygodówki Until Dawn. Podobnie jak w przypadku ekskluzywnej gry na PlayStation 4, w The Dark Pictures podejmujemy masę wyborów, od których zależy los bohaterów.

Druga odsłona antalogii została zapowiedziana na bieżący rok. Za sprawą niemieckiego Saturna okazuje się, że Little Hope zadebiutuje szybciej, niż niektórzy sądzili - premiera kontynuacji Man of Medan powinna znaleźć się na rynku 15 czerwca na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Data premiery nie została oficjalnie potwierdzona przez wydawcę - Bandai Namco. Jeśli jednak okaże się ona prawdziwa, to powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie dużo materiałów promocyjnych. O Little Hope wiemy na razie bardzo mało - potwierdzono jedynie, że przejmiemy kontrolę nad czwórką znajomych, którzy będą szukali swojego nauczyciela w tajemniczym, tytułowym miasteczku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope