Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 22:30
Crash Team Racing Nitro Fueled  Beenox Pack
913V

Crash Team Racing Nitro Fueled z nową zawartością. Twórcy dziękują fanom za wsparcie

Twórcy Crash Team Racing Nitro Fueled ponownie rozbudowują produkcję dostarczając na serwery nową zawartość. Beenox chce podziękować fanom za wsparcie i zaprasza entuzjastów serii do rywalizacji. Najnowsza aktualizacja wprowadza między innymi czasy przejazdów ustanowione przez deweloperów.

O godzinie 16:00 na serwerach Crash Team Racing Nitro Fueled wylądowała nowa zawartość – gracze muszą po prostu włączyć produkcję, by pobrać „Beenox Pack”, który zawiera tematyczne skórki, karty, malowania oraz koła. Gracze mogą również zgarnąć dwie dodatkowe postacie – Crunch i Geary (ten po raz pierwszy zostanie ubrany w pełni legendarną skórkę!) zostaną odblokowani dla graczy, którzy nie zdobyli ich wcześniej.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ fani mają teraz szansę mierzyć się z najlepszymi, ścigając się o najlepsze czasy w trybie Time Trial z duchami, które reprezentują najszybsze okrążenia przejechane przez zespół programistów Beenox. Nagrodą za zwycięstwa są zestawy Legendarnych Kół. Za pobicie najlepszych czasów przez Oxide i Velo, zawodnicy otrzymają nowe sygnowane naklejki, a także Mistrzowski Kart (jeśli jeszcze nie został odblokowany) dla tych, którzy opanują wszystkie próby czasowe Oxide’a. Gracze, którzy pobili już te czasy, automatycznie odblokują tę zawartość.

Jeśli wpadniecie do Pit Stopu, to znajdziecie w nim: trzy nowe postacie, dwa nowe karty, przegląd nowych Legendarnych Skórek, elementy do personalizacji kartów i wiele innych. Autorzy dorzucają także nową wersję Rilla Roo, nazwaną „Fixed Rilla Roo”, która trafi do rotacji Pit Stop dla graczy, którzy jeszcze go nie odblokowali. Jeśli jednak wcześniej go zdobyliście, to automatycznie otrzymacie nową skórkę. W Pit Stopie pojawiły się także przedmioty z każdego z ośmiu sezonów Grand Prix w CTR Nitro-Fueled – zespół zdecydował się na rotację.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled