W lutym w kinach, a dzisiaj w Disney+! 96% krytyków poleca wciągający film

Filmy/seriale
21052V
Disney+ kanały TV
Iza Łęcka | 24.04, 08:29

Widzowie platformy Disney+ mogą od dzisiaj zapoznać się z nową historią. Film w reżyserii Andrew Haigha został doceniony przez wielu odbiorców.

W sierpniu zeszłego roku pierwsi zainteresowani mogli zobaczyć najnowszą produkcję twórcy „45 lat”, „Na wodach północy” oraz „The OA” - do Polski film jednak trafił dopiero na początku lutego. Jeśli jednak nie zdecydowaliście się wybrać na „Dobrzy nieznajomi” do kina, teraz sprawdzicie opowieść w domowym zaciszu, za sprawą streamingu

Dalsza część tekstu pod wideo

„Dobrzy nieznajomi” to melodramat o samotności, który przedstawia historię Adama – po spotkaniu z nowopoznanym sąsiadem mężczyzna postanawia zmierzyć się z własną przeszłością i wyrusza w rodzinne strony. Opowieść napisana przez Haigha została niezwykle dobrze przyjęta, a film był nominowany do Złotego Globa, a także miał sześć nominacji do nagród BAFTA. Ostatecznie otrzymał siedem nagród BIFA oraz IFTA.

Melodramat jest najnowszą propozycją debiutującą na Disney+. Jeśli jak dotąd nie sprawdziliście „Dobrych nieznajomych”, to warto zdecydować się na seans – przypomnijmy, że korporacja Myszki Miki systematycznie oferuje ciekawe, kinowe nowości w swoim SVOD, a dodatkowo może pochwalić się całkiem pokaźnym zestawem produkcji oryginalnych.

„Dobrzy nieznajomi” zebrał 96% poleceń na serwisie Rotten Tomatoes, a ponad 100 zweryfikowanych użytkowników zachęca do seansu (średnia 91%). Na serwisie Metacritic opowieść może pochwalić się bardzo wysoką średnią (90%) i oznaczeniem „Must-See”.

Źródło: Disney

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper