Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 22:00
Crash z Crash Team Racing Nitro Fueled
1583V

Crash Team Racing Nitro Fueled z najbardziej wymagającym torem w historii. Twórcy ujawnili nowości

Crash Team Racing Nitro Fueled zostało znacząco rozbudowane od premiery, a twórcy właśnie ujawnili szczegóły kolejnego Grand Prix. Będzie to finałowe wydarzenie, które pozwoli graczom zmierzyć się z najbardziej wymagającym torem w historii całego uniwersum.

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutowało w czerwcu ubiegłego roku i gra od tego czasu systematycznie otrzymywała nową zawartość. Twórcy właśnie potwierdzili szczegóły ostatniego Grand Prix – w przyszłości produkcja nie będzie już rozwijana takimi sezonowymi atrakcjami.

Start wydarzenia rozpocznie się jutro o godzinie 16:00 i deweloperzy potwierdzają – nowa mapa będzie najbardziej wymagającym torem, jaki kiedykolwiek powstał w Crash Team Racing. Gracze mogą także liczyć na kolejną postać, karty, czy też skórki. Tak prezentuje się pełna zawartość:

  • NOWY TOR: Czy jesteś gotów na ostateczne wyzwanie Oxide’a, najbardziej wymagający tor, jaki kiedykolwiek stworzono w Crash Team Racing? W takim razie przygotuj się na Drive-Thru Danger! Nie zalecamy go osobom o słabym sercu, ponieważ tor umiejscowiono wysoko nad powierzchnią planety Gasmoxia, rodzinnym świecie Oxide’a, gdzie kierowcy trafiają w sam środek wojny fast-foodowej pomiędzy dwoma największymi konglomeratami na planecie – Nuclear Pizza i Toxic Burger. To tor zawieszony na krawędzi kosmosu, wypełniony zakrętami, nawrotami i ryzykownymi skrótami tylko dla odważnych. Wiecznie obecne spojrzenie korporacyjnych gigantów Gasmoxii wisi nad głowami wszystkich kierowców, którzy starają się pokonać wyzwanie (oraz siebie nawzajem) i uciec z tej toksycznej dystopii!
  • NOWA POSTAĆ: Jako że obecność Oxide’a nie była wystarczająca, zwrócił się on po pomoc do samozwańczego władcy Galaktyki, Imperatora Velo! Odblokuj tą nową przebiegłą postać w Nitro Gauge.
  • NOWE WYZWANIA CZASOWE: Velo nie tylko pojawił się w tym sezonie, ale zapewnia też zupełnie nowe wyzwanie w próbach czasowych! Sprawdź swoją szybkość, bijąc niesamowicie wyśrubowane rekordy Velo na każdej drodze Nitro-Fueled.
  • NOWE KARTY: Twój międzygalaktyczny pojazd już czeka! Odblokuj trzy nowe lewitujące karty w tym sezonie: Void Manta, Velo Chopper i utrzymany w klimacie retro Galactic Cruiser.
  • PRZEDMIOTY PIT STOP: Będąc na Gasmoxii, rób to, co Gasmoxianie! Upodobnij się do mieszkańców dzięki szerokiej gamie nowych przedmiotów w Pit Stopie i wyróżnij kierowcę oraz kart, wraz z nowym kosmiczno-przygodowym motywem planety.
  • MISTRZOWSKI KART I MALOWANIE: Ukończ Grand Prix jako jeden z 5% najlepszych graczy w ogólnym rankingu i zdobądź Champion Kart oraz dedykowane zdobienie Gasmoxia!

Po opublikowaniu Gasmoxia Grand Prix, Crash Team Racing Nitro Fueled zostanie rozwinięte przez ósmy sezon i będzie zawierać 40 torów, 12 aren walk i 51 bohaterów. Poniżej możecie sprawdzić pokaz nowości.

CTR Grand Prix ostatnie

Jesteście zainteresowani kolejnymi informacjami o Crashu? Zapraszamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled