Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2020 07:00
Crash Team Racing Nitro Fueled
1295V

Crash Team Racing Nitro Fueled jest przeładowane zawartością. Twórcy chwalą się stworzonymi nowościami

Crash Team Racing Nitro Fueled od premiery oferowało zadowalającą zawartość, ale z upływem kolejnych miesięcy deweloperzy zapewniali nowości. Obecnie studio dokonuje podsumowania swojej pracy za sprawą trailera pełnego akcji. Nowości mają zachęcić do dalszej gry.

Crash Team Racing Nitro Fueled trafiło na rynek w czerwcu ubiegłego roku i od premiery gracze nie narzekali na zawartość. Activision rozbudowuje grę za sprawą licznych aktualizacji, które miały zachęcić sympatyków wyścigów do spędzenia wolnego czasu na serwerach.

Deweloperzy oferowali nowości w ramach tematycznych Grand Prix – dzięki nim Crash Team Racing Nitro Fueled pozwala graczom sprawdzić ponad 50 różnych bohaterów i ponad 300 skórek. W grze znajduje się także 40 torów z ponad 40 gokartami – pojazdy można modyfikować na wiele sposobów.

Crash na aktualnej generacji powrócił w wielkim stylu oferując trzy klasyczne przygody w olśniewającym wydaniu oraz pozwalając graczom wskoczyć w ulubione maszyny. Według plotek kolejne dwie przygody z serii są w przygotowaniu, więc pozostaje tylko czekać na konkretne zapowiedzi. Jedno trzeba przyznać – Activision długo zwlekało z odświeżeniem Crasha, zaskarbiając sobie jednak uznanie wielu graczy.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled