Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 18:59
Panzer Dragoon Remake
864V

Panzer Dragoon: Remake już na Nintendo Switchu. Polacy zaprezentowali premierowy zwiastun

Gra Forever Entertainment była dzisiaj ozdobą małego Nintendo Directa i odświeżona przygoda już wylądowała na Nintendo Switchu. Gracze mogą zapoznać się z premierowym zwiastunem Panzer Dragoon: Remake, by następnie sięgnąć po pełną wersję produkcji.

Na Nintendo Direct Mini byliśmy dzisiaj świadkami kilku niespodzianek. Jedną jest bez wątpienia szybka premiera Panzer Dragoon: Remake – deweloperzy już kilkukrotnie zapowiadali, że tytuł zadebiutuje „wkrótce”, ale rodzime Forever Entertainment zrobiło graczom niespodziankę i wrzuciło odpicowany klasyk na rynek.

Panzer Dragoon (2020) trafił na konsole Nintendo z ulepszoną oprawą oraz dopracowaną do dzisiejszych standardów kontrolą. Forever Entertainment potrafi pozytywnie zaskoczyć, a poniższy zwiastun powinien zainteresować graczy, którzy dobrze znają pierwowzór z 1995 roku.

Odświeżona przygoda może okazać się dla wydawcy z Gdyni olbrzymim sukcesem – najnowszy post potwierdzający premierę został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, którzy od dawna czekali na powrót serii Panzer Dragoon.

Panzer Dragoon: Remake jest dostępny za 99,99 zł.

Sprawdźcie kolejne informacje o Nintendo Switchu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Forever Entertainment MegaPixel Studio Panzer Dragoon (2020)