Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 15:02
Animal Crossing: New Horizons smutek
1615V

Animal Crossing: New Horizons kolejną ofiarą wściekłych graczy. Gra bombardowana na Metacritic

Animal Crossing: New Horizons zbiera świetne opinie wśród dziennikarzy oraz wielu graczy, ale część klientów nie jest zadowolona z jednej decyzji podjętej przez deweloperów. W konsekwencji zainteresowani bombardują grę niskimi ocenami na Metacritic.

Animal Crossing: New Horizons to aktualnie jedna z najlepszych gier 2020 roku. Tytuł zebrał oceny na poziomie 92%, ale nie oznacza to, że wszyscy gracze są zadowoleni z produkcji Nintendo. Od kilku godzin trwa bombardowanie pozycji na Metacritic – zainteresowani wystawiają pozycji negatywne recenzje (oceny 0/1), by tym samym podkreślić swoje niezadowoleni z jednej decyzji deweloperów.

Negatywne opinie dotyczące gry są wyrazem pewnych ograniczeń – Animal Crossing: New Horizons pozwala stworzyć tylko jedną wyspę na jednej konsoli Nintendo Switch, więc jeśli macie w domach więcej niż jedno dziecko, które będzie chciało stworzyć swój świat, to pojawi się problem, którego nie można obejść.

„To takie irytujące. Tylko jeden gracz ma możliwość gry w tę produkcję, bo można stworzyć tylko jedną wyspę. Nintendo nie zasługuje już na moje pieniądze.”

„Tylko JEDNA wyspa na konsolę! Nie możesz stworzyć inne wyspy dla innej użytkownika/konta. Po stworzeniu wyspy na konsoli, wszyscy użytkownicy muszą się nią dzielić. Powodzenia, jeśli masz dwójkę lub więcej dzieci”

„Ograniczenie jednej wyspy na Switcha (nie na kartridż, na Switcha) jest bezsensowne. To oczywiste, że Nintendo po prostu próbuje sprzedać więcej konsol. Oznacza to, że tylko jedna osoba w rodzinie może cieszyć się grą w pełnym zakresie.”

Negatywne opinie nie są tym razem wyrazem samej ekskluzywności, a po prostu wielu graczy nie podoba się decyzja podjęta przez deweloperów. Przeglądając komentarze na Metacritic dostrzegłem pewną zależność – wielu rodziców wystawia Animal Crossing: New Horizons niskie oceny, ponieważ zainteresowani podkreślają, że nie mogą stworzyć dodatkowej wyspy dla drugiego dziecka.

Animal Crossing bombardowanie

Sprawdźcie kolejne informacje o Nintendo Switchu:

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/03/angry_players_are_starting_to_review-bomb_animal_crossing_new_horizons

Tagi: Animal Crossing: New Horizons bombardowanie bombardowanie recenzji Nintendo nintendo switch