Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 21:27
Switch Naprawa
884V

Nintendo nie będzie naprawiać Nintendo Switchów w USA przez koronawirusa. Firma wydała oświadczenie

Nintendo z powodu pandemii zamknęło centra serwisowe Nintendo Switcha. Gracze ze Stanów Zjednoczonych nie mogą liczyć na szybką pomoc i naprawę urządzeń. Firma wydała oświadczenie, w którym tłumaczy sytuację.

Nintendo potwierdziło dzisiaj problemy z dostępnością Nintendo Switchów na terenie Stanów Zjednoczonych, ale to nie koniec złych informacji. Firma zdecydowała się zamknąć swoje wszystkie centra serwisowe i gracze nie mogą liczyć na pomoc z naprawą urządzeń – sytuacja jest oczywiście spowodowana globalną pandemią.

Firma wydała konkretne oświadczenie:

„Ze względu na środki zapobiegawcze związane z koronawirusem COVID-19 oraz zgodnie z federalnymi i lokalnymi wytycznymi, nasze centra naprawcze zostały zamknięte do odwołania. Przepraszamy za niedogodności i doceniamy Państwa wyrozumiałość. Po wznowieniu usług, będziemy pracować tak szybko, jak to możliwe, byście mogli ponownie grać.”

Nintendo zaznaczyło, że dostarczone wcześniej Nintendo Switche, które zostały odebrane przez specjalistów pozostaną w centrach naprawczych do momentu zakończenia światowych problemów. Firma nie podaje konkretnych dat, bo tak naprawdę nikt nie ma pojęcia, kiedy sytuacja z COVID-19 zostanie opanowana.

Jest to problematyczna sytuacja, ponieważ aktualnie w USA trudno kupić Nintendo Switcha i nie można liczyć na oficjalne wsparcie z naprawą zepsutej konsoli.

Sprawdźcie kolejne informacje o Nintendo Switchu:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/03/nintendo-switch-repair-center-closes-amid-coronavirus-pandemic/

Tagi: koronawirus Nintendo nintendo switch