Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 16:06
Gamedec Okładka
504V

Gamedec na cyberpunkowym zwiastunie. Twórcy ruszają z akcją na Kickstarterze

Po przyjemnej rozgrywce prezentującej uroki wykreowanego świata, nadszedł czas na zwiastun zapowiadający akcję. Twórcy Gamedec pokazują grę i zapraszają fanów cyberpunka na Kickstarter. Produkcja potrzebuje naszego wsparcia.

Gamedec to przeładowany trudnymi decyzjami RPG, w którym każdy wybór gracza ma znaczenie – czasami od razu zobaczymy reakcje świata na naszą aktywność, a innym razem dopiero po pewnym czasie odczujemy, że system zareagował na nasze działania. Twórcy zaproszą zainteresowanych do Warszawy XXII wieku, gdzie słowo “prawdziwy” to pojęcie względne, a “życie” i “śmierć” ma wiele różnych znaczeń.

Studio prezentuje świat następującymi słowami:

„Witaj w świecie, w którym wirtualne światy to nie tylko ucieczka od rzeczywistości, a wylęgarnia realnych problemów, które znamy z życia codziennego: pożądania, lenistwa, zazdrości i dumy. Z tego właśnie powodu ich my wszyscy potrzebujemy “gamdeców” - specjalistów, którzy wykryją i pozbędą się realnych problemów w wirtualnych światach. Nieważne, czy to Dziki Zachód, czy prehistoryczna dżungla - nasza ludzka natura, mimo postępu cywilizacji wciąż pozostaje niezmieniona...”

Czujecie się zainteresowani? Zerknijcie na najnowszy zwiastun, a może nawet zobaczcie najnowszy gameplay. Twórcy ruszyli z akcją na Kickstarterze, dzięki której chcą zebrać 50 tysięcy dolarów na przygotowanie tytułu. Patrząc na skalę projektu – raczej nie będzie im trudno znaleźć zainteresowanych. Premiera gry odbędzie się w grudniu 2020 roku.

Sprawdźcie kolejne informacje o Gamedec:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Anshar Studios Gamedec