Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 18:44
Gamedec art
1132V

Gamedec wygląda świetnie. Gameplay prezentuje misję w cyberpunkowym świecie

W 2020 roku nie zabraknie produkcji przesiąkniętych cyberpunkowym światem i choć wielu graczy czeka na Cyberpunka 2077, warto również pamiętać o Gamedec. Anshar Studios zaprezentowało dzisiaj nowy gameplay i propozycja na pewno zainteresuje wielu fanów detektywistycznych RPG-ów.

Gamedec zostało zaprezentowane na długiej rozgrywce, która tak naprawdę pokazuje samą esencję produkcji. Twórcy stawiają na RPG-a w cyberpunkowym świecie, a główny bohater ma okazję dosłownie polować na przestępców. Gra nie zapewni akcji od początku do końca, ponieważ deweloperzy zapewnią rozbudowane, detektywistyczne fragmenty, w których będziemy rozmawiać z napotkanymi postaciami i dzięki dyskusji wyłapiemy ważne dla kolejnej misji szczegóły.

Na zaprezentowanym fragmencie zobaczycie nie tylko eksplorację, rozmowy, ale również specjalny tryb, dzięki któremu protagonista otrzyma szansę rozwiązania problemów i odnajdzie odpowiedzi na kłębiące się w jego głowie pytania.

Gamedec wygląda naprawdę intrygująco i sympatycy gatunku powinni zainteresować się pozycją – w końcu warto wspierać rodzime gry, które w dodatku wyglądają tak przyjemnie. Można jedynie żałować, że gameplay nie oferuje wglądu w większą akcję, ale pewnie na takie atrakcje przyjdzie jeszcze czas.

Sprawdźcie kolejne informacje o Gamedec:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Anshar Studios Gamedec gameplay