Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 14:44
gamedec
553V

Do sieci trafił nowy materiał z Gamedec, cyberpunkowej gry od polskiego studia Anshar Studios

Gamedec to cyberpunkowa gra od rodzimego studia Anshar Studios. Do sieci trafił nowy, obfity w szczegóły materiał, przedstawiający nową lokację.

Gamedec to gra od polskiego studia Anshar Studios. Podczas przygody, gracze wcielą się w prywatnego detektywa, którego głównym zadaniem jest rozwiązywanie przestępstw w wirtualnej rzeczywistości. Będziemy więc musieli przesłuchiwać osoby zamieszane w naruszenie praw, zbierać dowody i przede wszystkim hakować. Kilkanaście godzin temu, rodzime studio udostępniło nowy materiał, w którym przedstawiają eksplorację jednej z kilkudziesięciu lokacji, dostępnych w Gamedecu.

Producent gry, Radosław Maciąg, oznajmił, że chce wprowadzić na rynek gier coś innowacyjnego, więc w trakcie rozgrywki będziemy mogli nawet doić krowy, przenosić siano na inne miejsce czy też uprawiać warzywa. Lokacja Harvest Time poruszy temat zatrudniania pracowników "na czarno". Wirtualni gracze nie mają pieniędzy na otworzenie swojej własnej farmy, więc pracują dla kogoś innego. Dzięki temu, właściciele farm mogą zdobywać szybko skrzynki, które potem mogą być sprzedane w marketach. Niektórzy pracownicy są traktowani bardzo źle, muszą pracować po godzinach. Główny bohater gry ma zostać wysłany do wirtualnego świata w celu wyeliminowania problemu.

Anshar Studios nie opublikowało dotychczas dokładnej daty premiery Gamedec. Chwilowo wiadomo tyle, że produkcja trafi na komputery osobiste w 2020 roku.

Źródło: pcgamer.com

Tagi: Anshar Studios Gamedec