Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 18:39
Tomb Raider PC
1724V

Tomb Raider za darmo. Pobierzcie też Lara Croft and the Temple of Osiris

Nie możemy narzekać na brak darmowych gier. Wczoraj Epic Games rozdał dwie produkcje, wcześniej Ubisoft zaprosił graczy na kolejny bezpłatny tytuł, a teraz Steam rozdaje dwie przygody Lary Croft. Pobierajcie Tomb Raider i Lara Croft and the Temple of Osiris.

Sympatycy rozgrywki na PC nie mogą w ostatnich dniach narzekać. Wczoraj otrzymaliśmy dwie gry od Epic Games Store, wcześniej Ubisoft dorzucił swoją produkcję, a teraz Steam zaprasza na pobieranie dwóch pozycji. Wszystkie przygody mogą pomóc przetrwać kolejne dni – jest to bez wątpienia dobra opcja dla graczy, którzy faktycznie nie zamierzają wychodzić i chcą siedzieć w domach.

Tomb Raider za darmo

Lara Croft powróciła w 2013 roku za sprawą pełnego rebootu. Crystal Dynamics zapewniło pełnoprawną historię, która zebrała sporo pochwał – gra otrzymała oceny na poziomie 86%. Przygodę ukończycie w około 10-12 godzin i będzie to sam początek historii, ponieważ na rynku znajdują się już dwie kontynuacje – Rise of the Tomb Raider z 2015 roku i Shadow of the Tomb Raider z 2018 roku.

Lara Croft and the Temple of Osiris za darmo

Lara Croft and the Temple of Osiris jest natomiast spin-offem, który stawia na kooperacyjne bieganie po świątyniach. Twórcy pozwalają graczom biegać w czteroosobowych zespołach – była to pierwsza część z serii, która zaoferowała taki gameplay. Premiera odbyła się w 2014 roku i tytuł zgarnął średnią na poziomie 74%. Główny wątek jest jednak krótki – wystarczy pięć godzin zabawy, by zobaczyć zakończenie gry.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Steam

Tagi: Crystal Dynamics gry za darmo promocja promocja za gry Square Enix Tomb Raider