Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2020 16:10
Watch Dogs Epic Games Za Darmo
2165V

Watch Dogs kolejną darmową grą. Pobierajcie też The Stanley Parable

Watch Dogs jest dostępny za darmo. Ubisoft rozdaje swoją produkcję przez Epic Game Store, więc jest to dobry moment na poznanie przygody hakera lub powrócenie do tego wielkiego świata. Gracze mogą także pobrać The Stanley Parable.

Epic Games nie przestaje rozdawać produkcji. Gracze mogą dzisiaj sięgnąć po dwie pozycje, które są naprawdę interesujące – w końcu otrzymujemy kolejny tytuł AAA od Ubisoftu. Jest to już trzecia gra od tego wydawcy, która trafiła do oferty sklepu. Wcześniej mogliśmy pobrać For Honor oraz Assassin's Creed Syndicate.

Watch Dogs za darmo

Pierwszy Watch Dogs trafił na półki sklepowe w 2014 roku i był to początek wielkiej serii – Ubisoft przed premierą potwierdził, że przygotowanie nowego IP i stworzenie odpowiedniego marketingu było bardzo kosztowne, więc zespół musi przygotować kilka części, by francuski producent mógł liczyć na oczekiwany zysk. Gra zebrała oceny na poziomie 77-80%, a największym problemem produkcji okazała się akcja promocyjna i mityczny zwiastun – po latach okazało się, że Ubisoft prezentował tytuł nie znając szczegółów specyfikacji aktualnej generacji.

The Stanley Parable za darmo

Drugą dzisiejszą propozycją jest The Stanley Parable – gra Galactic Cafe trafiła na rynek w 2013 roku i zebrała dobrą średnią (88%). Pozycja to nietypowa przygodówka narracyjna, w której gracze mają okazję tworzyć historię korzystając z wybranych decyzji. Tytuł był chwalony właśnie za nietypowy i intrygujący gameplay.

Następnymi grami od Epic Games Store będą: Tormentor X Punisher i Figment.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Epic Games Epic Games Store The Stanley Parable watch dogs za darmo