Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 14:11
Child of Light
1969V

Child of Light za darmo. Ubisoft rozdaje grę i zaprasza do testowania kolejnych

Ubisoft uruchomił specjalną podstronę, na której zamierza systematycznie oferować darmowe produkcje oraz zapraszać graczy na testowanie kolejnych produkcji. Na dobry początek otrzymamy za darmo Child of Light.

Child of Light ma już swoje lata na karku, ale bez wątpienia jest to produkcja, którą warto poznać. Ubisoft zachęca do swojej produkcji wrzucając tytuł za darmo – gra będzie dostępna w specjalnej ofercie od 24 do 28 marca. Firma podkreśla, że jest to oferta stała, więc jeśli przypiszecie produkcję do swojego konta Uplay, to będziecie mogli poznać opowieść w dowolnym momencie.

Child of Light za darmo

To jednak nie koniec, ponieważ Ubisoft zaprasza na witrynę free.Ubisoft.com, na której teraz mamy systematycznie otrzymywać informacje dotyczące kolejnych ofert. Już teraz firma przypomina, że zainteresowani mogą za darmo pobrać Rabbids Coding – jest to edukacyjna produkcja przeznaczona dla młodszych entuzjastów elektronicznej rozgrywki. Deweloperzy za pomocą tytułu uczą kodowania – niestety, aktualnie napisy nie są dostępne w języku polskim.

Na stronie francuskiego producenta będą pojawiać się także zaproszenia do darmowych weekendów – gracze mogą teraz sprawdzać Assassin’s Creed Odyssey, Trials Rising, The Crew 2, The Division, a w przyszłym tygodniu pojawi się opcja wypróbowania Ghost Recon Breakpoint. Jak wiadomo Ubisoft chętnie pokazuje swoje gry przed premierami, ale jeśli akurat przegapiliście liczne bety, to teraz macie okazję nadrobić

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Child of light ubisoft Ubisoft Montreal za darmo