Iza Łęcka Iza Łęcka 20.03.2020 12:10
Star Wars Jedi Upadły zakon PS4
4116V

Gry na PS4 w promocji. Weekendowa oferta z kilkoma grami AAA

Już w tym tygodniu gracze zostali zaproszeni na wielką promocję na PSN, ale to nie koniec przecen. Weekendowa obniżka zawiera kilka dużych produkcji AAA, które kupimy w lepszych cenach. W ofercie znalazło się między innymi Star Wars Jedi: Upadły zakon.

W środę zaprosiliśmy czytelników na „Mega promocję”, która wciąż obowiązuje. Chętni na wielkie zakupy na liście znajdą między innymi Wiedźmina 3, Bloodborne, Uncharted czy też Battlefield 5. Zestawienie przecenionych tytułów jest spore, ale jak widać – brakuje kilku tytułów również wartych uwagi.

Sony rozbudowuje promocję wrzucając między innymi Star Wars Jedi: Upadły zakon – klienci mogą zaoszczędzić 32/35% z ceny głównej, ale i tak do pełni szczęścia brakuje dodatkowego rabatu, który zmniejszyłby cenę o kolejne 50-70 zł.

W promocji znalazł się także Hunt: Showdown, które po miesiącach Wczesnego Dostępu na PC, a następnie na Xboksie One, w końcu trafiło także na PS4. Wydanie na konsolę Sony zebrało noty na poziomie 80% - tutaj znajdziecie naszą recenzję.

Weekendowa promocja na PS4

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: PSN

Tagi: gry w promocji playstation store promocja psn Weekendowa promocja