Iza Łęcka Iza Łęcka 20.03.2020 08:46
PT Silent Hills Lisa
3222V

PT ponownie przeraża. Kolejne tajemnice Silent Hills od Hideo Kojimy odkryte

Hideo Kojima nie otrzymał szansy dokończenia Silent Hills, ale już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że Japończyk potrafił zaskoczyć. Najnowszy materiał z gry zdradza kolejne tajemnice – Lisa podróżuje po całym mieszkaniu i reaguje na decyzje bohatera.

Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza) prawdopodobnie już nigdy nie trafi na rynek, jednak Hideo Kojima miał plan na stworzenie niezwykle przerażającej historii. Lance McDonald odkrywa kolejne sekrety gry: najnowszy materiał dokładnie śledzi zachowania Lisy. Tajemnicza postać podróżuje po pomieszczeniach i stara się reagować na najmniejsze decyzje gracza.

YouTuber już nie pierwszy raz zdradza tajemnice PT dzięki odblokowanej kamerze – teraz może swobodnie manewrować akcją i udało mu się dostrzec nawet moment, gdy Lisa przechadza się po mieszkaniu. Wcześniej informowaliśmy, że postać cały czas znajduje się za plecami gracza, ale okazuje się, że w niektórych momentach Lisa pokracznie podróżuje po korytarzach – jej ruchy nie zostały prawdopodobnie dopieszczone, ponieważ gracz nigdy miał ich nie zobaczyć.

Hideo Kojima doskonale nakreślił atmosferę zagrożenia, a śmiałkowie podczas rozgrywki mogli nawet usłyszeć postać, która porusza się obok – Japończyk zaplanował nawet drobne detale, by mieć pewność, że stale będziemy czuć niepokój.

Najnowszy materiał z PT sprawia, że jeszcze bardziej chciałabym doświadczyć pełnoprawnego horroru od Kojimy. Nie wiemy, czy plotki się potwierdzą i Japończyk otrzyma szansę stworzenia gry w tym klimacie, jednak twórca Death Stranding mógłby zapewnić unikalne wrażenia.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z serią Silent Hill:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hideo Kojima silent hill silent hills Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza)