Iza Łęcka Iza Łęcka 19.03.2020 08:43
The Last of Us 2 Ellie gitara
1603V

PS5 chwalone przez reżysera The Last of Us 2. SSD zmieni wszystko

PS5 otrzymało w końcu oficjalną specyfikację, ale niewiele to zmienia w dialogu osób związanych z Sony. Nadal najważniejszy jest dysk SSD – tym razem to Kurt Margenau postanowił wypowiedzieć się o mitycznej już części.

Mark Cerny zadbał wczoraj o bardzo szczegółową prezentację specyfikacji technicznej PS5. Na ponad 50-minutowej prezentacji nie zabrakło konkretnych informacji między innymi o dysku SSD. W następnych tygodniach możemy się więc spodziewać, że kolejne osoby z branży będą wychwalać bardzo szybki element PlayStation 5.

Kurt Margenau – współreżyser The Last of Us: Part II – stwierdził, że ludzie tak naprawdę nie wiedzą, jak duży skok w zakresie projektowania oferuje możliwość korzystania z SSD. Szczególnie nową jakość mają odczuć zespoły first-party, co w żadnym stopniu nie jest zaskakujące, bo na aktualnej i poprzednich generacjach to wewnętrzne studia Sony najlepiej potrafiły okiełznać platformy japońskiej korporacji. Margenau podkreślił, że to właśnie dysk jest największym przełomem.

By uspokoić wszelkie domniemania, twórca The Last of Us 2 podkreślił także, że nie sugeruje jakichkolwiek informacji związanych z pracą Naughty Dog, a po prostu kalkuluje, analizując przedstawione dane.

Na naszym serwisie sprawdzicie także:

Źródło: Kurt Margenau Twitter

Tagi: Kurt Margenau Naughty Dog playstation 5 ps5 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II