Iza Łęcka Iza Łęcka 19.03.2020 07:59
Tekken Fahkumram
1025V

Tekken 7 z mistrzem Muay Thai. Fahkumram na zwiastunie i z datą premiery

Twórcy Tekken 7 nie przestają rozwijać bijatyki, dzięki czemu gracze będą mogli powitać nową postać. Jeszcze w marcu na serwerach wyląduje Fahkumram, który został zaprezentowany na zwiastunie – mistrz Muay Thai zapowiada się obiecująco.

Tekken 7 trafił na rynek w połowie 2017 roku, co jednak nie spowolniło deweloperów w chętnym rozwijaniu produkcji cieszącej się sporą popularnością. Fani serii mogą już szykować się na Fahkumrama – wojownik z Tajlandii zawędruje do gry już 24 marca.

Fahkumram został zaprezentowany jako „brutalny mistrz Muay Thai”, który jest niezwykle agresywną i ofensywną postacią. Deweloperzy zadbali o jego sporą odporność na ciosy rozbudowując jednocześnie jego możliwości ataku.

Postać Fahkumrama została niezwykle ciekawie wprowadzona do Tekkena. Wojownik od najmłodszych lat wykazywał ogromne umiejętności w sztukach walki i został namaszczony jako „przyszły mistrz”. Wszystko jednak zmieniło się w wieku 12 lat – wtedy to młodzieniec został trafiony piorunem. Fahkumram trafił do szpitala, w którym przez kilka dni był na skraju śmierci, ale nagle nastąpiło cudowne ozdrowienie. Powrót do życia był połączony ze zwiększeniem siły fizycznej oraz rozbudową taktycznych i analitycznych umiejętności – dzięki temu połączeniu, w wieku zaledwie 18 lat został mistrzem Muay Thai. Szybko też stał się bohaterem narodowym. Tężyzna fizyczna i biegłość w sztukach walki sprawia, że wojownik nie ma sobie równych – czy będzie tak również na arenach walki w Tekken 7?

Najnowszy zwiastun przedstawia wojownika oraz zupełnie nową lokację. Czekacie na nowości, które zawitają do Tekkena 7?

Sprawdźcie kolejne informacje o Tekkenie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Fahkumram Tekken 7