Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 20:11
The Last of Us 2 Ellie
7286V

The Last of Us 2 z nową prezentacją. Część graczy narzeka na śnieg

Naughty Dog zaskoczyło publikując nowy materiał z The Last of Us 2. Twórcy przerywają milczenie pokazując możliwości głównej bohaterki. Studio postanowiło zaprezentować sekwencję przeskakiwania przez przeszkody.

The Last of Us: Part II trafi na rynek w maju, ale w niedalekiej przyszłości Naughty Dog rozpocznie porządną kampanię marketingową, podczas której zobaczymy między innymi nowe fragmenty rozgrywki. Dobrą zapowiedzią atrakcji jest najnowszy klip – studio pokazuje możliwości głównej bohaterki.

Nie jest to jeszcze ogromny klip – na takie przyjdzie czas – ale Naughty Dog postanowiło potwierdzić, że Ellie w The Last of Us 2 będzie bardziej zwinna w walce oraz podczas eksploracji świata. Twórcy mogli dzięki temu wprowadzić nowe pionowe obszary i zmienić tym samym projektowanie lokacji – w rezultacie protagonistka będzie mogła przeskakiwać przez przeszkody.

Na filmie zobaczycie moment, gdy Ellie wskakuje na naczepę ciężarówki (?) - od razu pojawiły się głosy graczy, którzy narzekają na „okropną deformację śniegu”.

Sprawdźcie ciekawe informacje związane z marką PlayStation:

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II