Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 12:40
Doom Eternal
447V

DOOM Eternal otrzyma dedykowany utwór od zespołu Hunter. Nadciąga „piekielna niespodzianka”

DOOM Eternal zadebiutuje w Polsce z rozgłosem i przytupem. Polski wydawca ponownie zaskakuje świętując premierę strzelanki poprzez dedykowany utwór. Zespół Hunter zadbał o „piekielną niespodziankę” – dzisiaj zobaczmy materiał z planu zdjęciowego.

Twórcy DOOM Eternal już wcześniej zaprezentowali kulisy prac heavymetalowego chóru, który zadbał o klimatyczne utwory do nowej gry id Software. Polski wydawca również podążył tą drogą i przywita grę z odpowiednim rozmachem – nawiązana została współpraca z zespołem Hunter oraz firmą Mania Studio.

Hunter zadbał o stworzenie „piekielnej niespodziani dla wszystkich miłośników mocnego grania” – utwór „kArmageDoom” otrzyma nawet teledysk, który zostanie przygotowany przez wspomniane Mania Studio. Specjaliści opracowali clip inspirowany uniwersum DOOM-a.

Dzisiaj możemy spojrzeć materiał z planu zdjęciowego. Premiera teledysku oraz utworu odbędzie się 18 marca. Produkcję zobaczycie na naszej stronie oraz kanale zespołu Hunter.

Hunter to polski zespół założony w 1985 roku (chociaż początki działalności można już datować na 1983 rok), który wykonuje muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu. Muzycy przygotowali dotychczas osiem płyt, a dwie z nich („Królestwo” 2012, „Imperium” 2013) pokryły się złotem.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią DOOM:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software