Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 20:44
gta online
8445V

GTA Online z nietypowym glitchem. Gracze zabijają prostytutki, by duplikować rzadkie samochody

GTA Online wciąż cieszy się ogromną popularnością, więc niektórzy gracze szukają sposobów, by oszukać system i cieszyć się przykładowo darmowymi samochodami. Najnowszy glitch pozwala na duplikowanie pojazdów.

GTA Online wciąż angażuje graczy z całego świata i często zainteresowani spędzają na serwerach produkcji Rockstar wiele długich godzin. Studio wciąż rozwija grę oferując nowe atrakcje, a fani starają się od czasu do czasu zyskać kilka dodatkowych przedmiotów wykorzystując mniejsze lub większe błędy.

Najnowszy glitch pozwala duplikować samochody – opcja jest na pewno interesująca dla graczy, którzy dorobili się kilku ładnych wozów. Jeśli jesteście zainteresowani tematem GTA Online, to na pewno słyszeliście, że podobny błąd był dostępny w grze na początku roku, ale deweloperzy próbowali go zablokować. Jak się okazuje – zespół odpowiedzialny za bugi nie był skuteczny.

Cały proces duplikowania został przedstawiony na poniższym materiale – ponownie wszystko rozpoczyna się od wynajęcia prostytutki, przyblokowania jej drzwi, a następnie niezbędne jest strzelanie do samochodu... Cały proces został przedstawiony na poniższym materiale.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.polygon.com/2020/3/9/21171448/gta-online-sex-workers-prostitute-car-duping-glitch-exploit-workaround-patch

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North