Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 15:30
Animal Crossing: New Horizons zwiastun
442V

Animal Crossing: New Horizons. Twórcy pokazują możliwości rozwijania wyspy

Do premiery najnowszej odsłony serii Animal Crossing zostało już tylko kilka dni, więc twórcy napędzają machinę marketingową. Najnowszy materiał przedstawia, jak duże zmiany możemy wprowadzić na naszej wyspie. 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z największych premier marca (zaraz obok Doom Eternal) i nie można być tym faktem zaskoczonym. Marka od dawna zakorzeniona jest w branży gier, a Nintendo po raz kolejny będzie chciało udowodnić, na jak wiele ich stać, jeśli chodzi o poziom swoich produkcji. 

Najnowszy materiał pokazuje, że rzeczywiście możemy dostać genialną pozycję. Brytyjski oddział Nintendo zamieścił na swoim kanale, na YouTube, zwiastun, który pokazuje nam, jak wiele będziemy mogli zmieniać w wyglądzie naszej wyspy oraz jej właściwościach. 

Wszystko wygląda bajecznie i zdaje się idealnie ze sobą komponować. Elementy budowlane, jakie dane nam będzie umieszczać, są niezwykle urozmaicone. Na naszym przylądku będziemy mogli postawić zarówno toaletę, karuzelę, jak i... Ogromny ring zapaśniczy! Trzeba przyznać, że ogrom możliwości robi wrażenie. 

Debiut produkcji przypada dokładnie na 20 marca 2020 roku i ukaże się ona oczywiście wyłącznie na Nintendo Switch. Jeśli więc posiadacie hybrydową konsolę, warto się zainteresować! 

Przeczytaj także:

Źródło: YouTube

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo