Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 15:30
Animal Crossing: New Horizons spot reklamowy
285V

Animal Crossing: New Horizons na nowym spocie reklamowym. Twórcy promują wyspiarski relaks

Po tym, jak wczoraj dostaliśmy trzy spoty promujące nadchodzącą odsłonę Animal Crossing, Nintendo wypuściło jeszcze jeden, który prezentuje zalety przenośnego grania. 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z największych premier marca tego roku. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród posiadaczy Nintendo Swtich i nie można się temu dziwić, albowiem prezentowane materiały wypadają naprawdę bardzo dobrze

Do premiery zostały już mniej niż dwa tygodnie, więc wydawcy coraz bardziej nagłaśniają promocję. Wczoraj pisaliśmy o trzech spotach reklamowych, które wylądowały w Internecie. Dziś dołączył do nich jeszcze jeden- tym razem aktorski. Prezentuje on zalety przenośnego grania i promuje wyspiarskie życie, pozwalające odciąć się od zgiełku codzienności. 

Na materiale możemy oglądać kobietę, która grając w różnych miejscach, przenosi się umysłem do pięknego i wręcz nieskazitelnego świata gry. Wydaje się, że reklama może idealnie trafić do osób, które poszukają w niej ucieczki od codzienności i bolączki miejskiego życia. 

Debiut produkcji przypada na 20 marca 2020 roku, a ukaże się ona, co oczywiste, wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. 

Przeczytaj także:

Źródło: YouTube

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo