Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 12:30
Path of Exile: Delirium dostępne
810V

Path of Exile: Delirium ląduje na PC! Duże rozszerzenie z masą nowych elementów już dostępne

Jeśli potrzebowaliście motywacji, aby ponownie wejść do świata Path of Exile, to najnowsze rozszerzenie doskonale w tym pomoże. Na chętnych czeka masa atrakcji. 

Path of Exile to świetna gra sieciowa z gatunku RPG akcji, która pomimo debiutu na rynku prawie siedem lat temu, wciąż jest stale rozwijana przez twórców- ekipę ze studia Grinding Gear Games. I, czego by nie mówić, doskonale działa to na fanów, którzy stale powracają do fantastycznego świata. 

Najlepszym dowodem działań ze strony producentów gry jest wypuszczenie przez nich nowego, ogromnego rozszerzenia, zatytułowanego "Delirium". Wszystkim, którzy wejdą do świata, przyjdzie przemierzać zagadkowe teremy Wraeclast, skryte we mgle i pełne niebezpiecznych przeciwników, będących wcieleniem naszych największych strachów. 

Oprócz nowych unikalnych przedmiotów oraz umiejętności, Delirium wprowadzi również ciekawy system klejnotów Cluster, który będzie rozwijał drzewka zdolności, aby zapewnić nam wzrost mocy. Wszyscy chętni gracze z PC mogą już dziś wejść do Path of Exile’s Delirium League, a posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One zmuszeni są poczekać do przyszłego tygodnia

Jeśli czekacie na Path of Exile 2, to może warto, przy okazji najnowszego rozszerzenia, wrócić do pierwszej odsłony i przypomnieć sobie te dziesiątki godzin spędzone w magicznych krainach?

Na naszym portalu warto przeczytać także:

Źródło: https://gamingbolt.com/path-of-exile-delirium-is-now-available-for-pc

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile