Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 15:44
Path of Exile otrzyma w 2020 roku aż 4 dodatki
877V

Path of Exile otrzyma w 2020 roku aż 4 dodatki. Twórcy nie zwalniają prac nad Path of Exile 2

Fani Path of Exile nie muszą się martwić o brak ciekawych atrakcji na serwerach z powodu zapowiedzi Path of Exile 2. Twórcy pracują nad rozbudową pierwszej części i jednocześnie rozwijają oczekiwaną kontynuację.

Twórcy Path of Exile nie zostawią fanów, którzy systematycznie spędzają wolny czas na serwerach produkcji. Studio zapowiedziało „mapę drogową” i w 2020 roku deweloperzy zamierzają zapewnić graczom cztery rozszerzenia. Zainteresowani mogą liczyć na aktualizacje od 3.10.0 do 3.13.0 i szczegóły pierwszej zostaną opublikowane pod koniec lutego.

Grinding Gear potwierdziło również, że terminy opublikowania kolejnych paczek zawartości mogą się różnić o tydzień-dwa od zeszłorocznych aktualizacji, ponieważ studio pracuje nad różnymi wydarzeniami i chce dokładnie wszystko przetestować.

W połowie roku otrzymamy także szczegóły 4.0.0 – w tym wypadku autorzy zapowiadają „znacznie więcej treści” i prezentacja może odbyć się na E3. Beta nowości odbędzie się prawdopodobnie pod koniec 2020 roku. Zespół nie zapomina o konsolach i przez rozszerzenie zespołu chce szybciej oferować kolejne aktualizacje na sprzęcie Sony oraz Microsoftu.

Deweloperzy pracują także nad Path of Exile Mobile oraz Path of Exile 2. Ten pierwszy tytuł jest rozbudowywany względem informacji zwrotnych od graczy, a kontynuacja jest wciąż opracowywana – studio chętnie pracuje nad pierwszym Path of Exile, ponieważ kampania z oryginału będzie dodana do drugiej części.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/path-of-exile-devs-planning-four-expansions-for-20/1100-6472765/

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile Path of Exile 2