Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.11.2019 18:40
path of exile mobile
929V

Path of Exile trafi na urządzenia mobilne. Nie będzie mikropłatności

Twórcy Path of Exile ogłosili oficjalnie mobilną wersję gry. Poznaliśmy pierwsze konkrety z okazji wydarzenia ExileCon 2019.

Studio Grinding Gear Games przygotowało wiele konkretów i nowych zapowiedzi na temat marki na wydarzenie ExileCon 2019. Okazuje się, że zapowiedź kontynuacji Path of Exile to nie koniec dobrych informacji dla fanów serii. Twórcy oficjalnie zapowiedzieli Path of Exile Mobile, czyli produkcję zmierzającą na urządzenia mobilne w uniwersum poznanym już w Path of Exile. Jak się dowiadujemy, tytuł nie będzie "typową" mobilną produkcją, a przynajmniej tak uważają deweloperzy.

Path of Exile Mobile jest tworzone w siedzibie studia w Nowej Zelandii. Zgodnie z obietnicami, gra będzie pozbawiona mechanik pay-to-win, pasków energii i innych zapychaczy, zmuszających nas do wyciągnięcia z kieszeni karty kredytowej. Warto zaznaczyć, że nasze smartfony nie będą zaśmiecane żadnymi powiadomieniami ani reklamami, które w grach mobilnych są ostatnio bardzo popularne.

Twórcy chcą przenieść Path of Exile na urządzenia mobilne z wielką dokładnością - większość rzeczy będzie identyczna jak na komputerach osobistych, z wyjątkiem czasu rozgrywki - według deweloperów, sesje na urządzeniach przenośnych będą bardziej krótsze.

Studio Grinding Gear Games nie pokusiło się o podanie daty premiery. Wygląda na to, że nadchodzące Diablo: Immortal będzie miało godnego rywala o koronę mobilnych gier RPG akcji.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile