Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 11:30
State of Decay 2: Juggernaut Edition zwiastun
697V

State of Decay 2: Juggernaut Edition debiutuje. Sprawdźcie premierowy zwiastun

Najnowsza wersja bardzo dobrej produkcji od Undead Labs doczekała się premiery, więc twórcy przypominają o niej klimatycznym zwiastunem!

State of Decay 2 to bardzo ciekawy projekt od załogi z Undead Labs. Gra o apokalipsie zombie została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez fanów marki, ale także przez nowych odbiorców. W związku z tym twórcy cały czas rozwijają tytuł, aby ten przynosił coraz więcej frajdy. 

Świetnym potwierdzeniem tych działań jest wydanie Juggernaut Edition, darmowego rozszerzenia gry, które w pełni odnawia oprawę graficzną, względem głównej serii oraz dodaje nową mapę, a także masę kolejnych broni i mniejszych elementów. 

Z okazji premiery na  Xbox One i Steamie, twórcy udostępnili zupełnie nowy zwiastun, na którym możemy obserwować nowe rodzaje zombie i masę akcji z udziałem znanych bohaterów. Sprawdźcie koniecznie, jak ów się prezentuje, albowiem w akompaniamencie klimatycznej muzyki, bardzo zachęca, aby wejść ponownie do znanego świata

Wszyscy chętni mogą nabyć projekt za pośrednictwem platformy Steam albo będąc użytkownikiem Xbox Game Pass na PC, lub Xboksie One. 

Więcej informacji o grach tego studia:

Źródło: https://www.dualshockers.com/state-of-decay-2-juggernaut-edition-launch-trailer-begins-the-assault-on-the-undead/

Tagi: Microsoft Game Studios State of Decay 2 Undead Labs