Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 08:45
State of Decay 2 Juggernaut
762V

State of Decay 2: Juggernaut Edition z potwierdzoną datą premiery

Undead Labs ogłosiło oficjalnie, że już w marcu pojawi się znacznie rozszerzona wersja ich bardzo udanej dystopicznej gry. Wiele wskazuje na to, że jest na co czekać.

State of Decay 2 to bardzo ciekawy projekt od załogi z Undead Labs. Projekt o apokalipsie zombie spotkał się ze sporym uznaniem, gdy zadebiutował w 2018 roku. Cały czas jest on jednak rozwijany, a już niedługo fani otrzymają kolejne duże rozszerzenie! 

Mowa o State of Decay 2: Juggernaut Edition, które otrzymało właśnie swoją oficjalną datę premiery. Ta ustanowiona została na 13 marca bieżącego roku. Oznacza to, że do jej debiutu na Steamie został zaledwie miesiąc! Nowa edycja, z okazji premiery na platformie od Valve, otrzyma całą masę nowej zawartości. Najlepiej prezentuje wszystko zwiastun, który możecie obejrzeć pod tekstem. 

Jedną z ważniejszych nowości jest to, iż Undead Labs w pełni odnowiło oprawę graficzną, względem tej, którą dostaliśmy w 2018 roku. Do gry trafiła także nowa mapa, inspirowana "Pacific Northwest" oraz kilka ciekawych broni dwuręcznych. A to tylko garść! 

Jeśli więc zwlekaliście, ze sprawdzeniem projektu, aż ten wyląduje na Steamie- nadszedł czas! Twórcy zadbali, aby była to jak najlepsza premiera. 

Więcej informacji o grach tego studia:

Źródło: https://www.dualshockers.com/state-of-decay-juggernaut-edition-reveal/

Tagi: Microsoft Game Studios State of Decay 2 Undead Labs